Pomalu přichází jaro a s ním vše začíná kvést, a je to období příležitostí. Tak jako Vy, nyní máte příležitost naučit své miminko nebo batolátko angličtinu. No a pokud znáte ten pocit, když na Vás někdo mluví anglicky a Vy mu rozumíte každé 3 slovo a přijde Vám, že mluví moc rychle, tak poslouchejte. Tip na se naučit anglicky jako rodilý mluvčí mám i pro Vás. 😉

Na GoKids právě probíhá
akce „Březen měsíc angličtiny“.

A jakou to má spojitost s mými kurzy pro děti?!

Znakování je mimo jiné, skvělá pomůcka při učení angličtiny miminek a batolátek. Ano, už tak brzy můžete začít s angličtinou! Zde se můžete podívat zdarma na webinář „Jak naučit dítě angličtinu“.

Jelikož kurzy angličtiny nepořádám, máte příležitost si zakoupit online kurz a materiály s 25% – 54% slevou.

Kdy začít učit děti anglicky?
Jak naučit batole anglicky?

Pojďme se na to tedy podívat !

Online kurz „GoKids English – angličtina pro miminka a batolataje soubor zábavných videí a písniček pro děti, při kterých se malé děti učí anglicky mimo jiné pomocí znaků. Znaky tvoří pomyslný můstek mezi jazyky, místo toho abyste museli slova překládat do češtiny, což není žádoucí (více o nepřekládání zde)

Dále  pro děti starší 6 let je program SciLearn English, což je počítačová hra vytvořená týmem neurovědců, která připraví mozek na angličtinu a díky tomu snadněji porozumíte mluvené řeči.

Znáte to, když na Vás někdo mluví anglicky a Vy mu rozumíte každé 3 slovo? 

Tak i pro Vás je vhodný program SciLearn ! Není to jen hra pro děti, ale tento speciální program využívají i rodiče.

No a poslední věc, kterou by vám chtěla doporučit a vypíchnout jsou kartičky ke znakování i angličtině. Obě  sady nyní můžete pořídit za cenu jedné. Zde najdete inspiraci jak se mimo jiné dají využít.

Jak naučit batole anglicky?
Výukové karty pro děti

MNOHO DALŠÍHO JAKO NAPŘÍKLAD PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ PRO DĚTI NEBO SADY K UČENÍ ANGLIČTINY NAJDETE ZDE !

GoKids English
Jak naučit děti samostatnosti
Plánovací kalendář pro děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *