Znakujeme se zpěvem a hrou je jedinečný kurz vytvořený profesorkami vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn. Pomáhá v rozvoji dětských schopností a dovedností, a aby se rodiče naučili správně metodiku BabySigns doma používat.

Celým kurzem provází medvídek Beebo, který dětem i rodičům pomáhá s učením jednotlivých znaků při veselých písničkách a zábavných aktivitách.

Rodiče se dále dozví praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické dovednosti svých dětí.

Přesnou osnovu lekcí si můžete prohlédnout zde.

Obsah

 
  • 6 x 45 minut tematické lekce

  • minimálně 36 znaků

  • zpěvníček se sekcí „rodičovské vzdělávání“

  • písničky ke stažení

  • tipy na aktivity s dětmi

  • podpora lektorky i po dokončení kurzu

Cena za  6 lekcí je 1500,- Kč.

zpěvníčky ke kurzu "Znakujeme zpěvem a hrou"
medvídek Beebo

Témata lekcí

chlapeček znakuje táta

ZZH 1

u jídla
koupání
před spaním
oblékání
zvířátka
v parku

holčička znakuje velký

ZZH 2

pocity
venku
na farmě
v ZOO
bezpečnost
narozeniny

holčička znakuje pták

"ZZH 3"

Kurz "Rozvíjím se (batolata), se občas nazývá jako kurz "ZZH3" a volně navazuje.

Kurzy ZZH1 a ZZH2 na sebe navazují. Můžete je tedy absolvovat jak jednotlivě, tak najednou, a to buď hned po sobě nebo s časovým odstupem. Pokud se nemůžete účastnit lekcí každý týden, doporučuji seminář pro rodiče.

Co o kurzu říkají maminky?

Kurz budu ráda doporučovat. Jak pro menší děti a maminky, aby zjistili jak začít znakovat, tak i pro ty větší, kteří jsou schopni vnímat sami průběh hodiny a zapojit se. Malá se naučila hodně nových znaků, k těm pár co uměla. Takže i ve skoro 2 letech to za mě mělo velký přínos v komunikaci. Za sebe bych asi doplnila trochu víc her pro děti. Třeba ta barevná rýže nebo mokré kuličky na hraní i na tu chvilku hodně zaujali a bylo to milé zpestření. Poslední lekce s dortíkem byla taky super 🙂. Co jste se díky znakování od svého dítka dozvěděli? Že se máma bojí pavouka, to se u nás ukazuje dost často 😆. A pak v zoo velká želvička. Šlo o první spojování znaků za sebou.
Klára P.
ZZH (1/23)
Znakování je super i klidně pro děti do jednoho roku. Zabaví se s dětmi a vy získáte informace. Jen musíte byt připraveni na to, že dlouho nedostanete od dítěte žádnou odpověď 😀 Lektorka vše vede zodpovědně, ale i zábavně. Co jste se díky znakování od svého dítka dozvěděli? .Zatím se dozvídáme, ze jsou všude lampy a stromy
Gabriela F.
ZZH (1/23)
Moji dceru nejvíce bavilo tancování na Beebovu instrumentálku a hra pod padákem. Lektorka má přátelský přístup k dětem a rodičům. Na kurzech se mi líbí a oceňuji, že se dozvím plno nových a zajímavých věcí. Díky znakování si prohlubuji vztah s dcerou. A ta se na lekcích najde nové kamarády a krásně si s nimi hraje. PS: Moc ti děkuji, že kurzy pořádáš a že do nich dáváš tolik pozitivní energie.
Zuzana V.
ZZH (9/22)

Aktuálně nypsané

Aktuálně není žádný termín vypsán. Přihlašte se k newsletteru, a dostávejte novinky o vypsaných kurzech, seminářích a mnoho dalšího přímo do schránky.

Můžete se přijít podívat na ukázkovou lekci zdarma každé pondělí od 9:15 do FZŠ Chodovická. Pokud máte zájem o ukázkou lekci, napište mi e-mail na adresu ruzena.holcmanova@gmail.com.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.